Ateş ve Su

Ateş ve Su
Ateş ve Su ;

Macera oyunu denince akla gelen ilk oyunlardan biri şüphe yok ki ateş ve su adını vermiş olduğumuz oyundur. Bir birine oldukça ters gelen iki element ateş ile su bir birine yardım ederek zorlu engelleri aşmaya çalışmaktadır. Sizde karakterlerden birini veya dilerseniz her ikisini birden yöneterek bu maceraya ortak olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken START GAME ( oyuna başla ) butonuna basarak oyuna giriş yapmaktır. En kaliteli oyunları sunan zombi ezmece oyun sitemizde bundan sonra yeni macera oyunlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Haydi gelin şimdi hep birlikte bu güzel macera oyununu nasıl oynayabileceğiniz hakkında bir iki ipucu verelim. Malumunuz ateş sudan su ise ateşten geçemez, bu oyundaki amaç ateş kendi ateşinden geçerek suyun önünü açacak, aynı şekilde suda su elementinin içinden geçerek ateşe yol açıp birlikte ilerleyecektir. Karakterlerden bir tanesini yön tuşları ile yönetiyorken diğerini W A S D tuşları ile yönlendirebilirsiniz.

Haydi gelin şimdi hep birlikte ateş ve su oyununu oynayalım. Dileyen aynı zamanda bu oyunun ateş ve su buz devri bölümünü de oynayabilir.

Reklamlaroyunu oyna
Reklamlar
zombi ezmece
Genel